Avezzano

Avezzano leży w odległości 44 km. na południe od stolicy regionu. Avezzano to nowoczesne miasto. Zabytkiem przyciągającym uwagę turystów jest zamek z XV w.

Poniżej kilka fotek miasta Avezzano — jak da się zauważyć samo miasto szału nie robi — na dodatek fotki robione zimą, wiec pora roku też uroku nie dodaje. O ile samo miasto prezentuje się obskurnie, to bardzo ładne tereny są poza miastem — bardzo ładne widoki można pooglądać jadąc pociągiem z Rzymu do Avezzano albo po prostu jadąc samochodem gdzieś poza miasto — sporo poniższych fotek prezentuje właśnie te pozamiejskie tereny — widoczki super, muszę przyznać.

Jeszcze żeby poznać trochę włoskie drogi — wpadły mi podczas wyszukiwania filmików o Avezzano filmiki z rajdu potuningowanym mocno fiatem 126p właśnie w okolicach Avezzano, hehe niezłe jaja :D Zamieściłem je pod galerią zdjęć — można zobaczyć, takie sobie — ale zawsze jakaś odmiana ;) Pozdro dla was :) P.S. Innych filmików przedstawiajacych Avezzano i okolice niestety nie znalazłem :/ Żeby nie było, że sobie robię jaja prezentując jakiś rajd zamiast krajobrazów i miasta …


Wyświetl większą mapę